Datum
Hala
Úroveň
Kategorie
Sk
Tým
Stát tým1
Stát tým2
-
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
-
ĆVUT
DĚKANKA
HAMR BRANÍK I.
HAMR BRANÍK II.
HAMR BRANÍK III.
HAMR BRANÍK IV.
CHODOV
KOTLAŘKA
KUNRATICE
nezařazeno
SPARTA I.
SPARTA II.
TATRAN
VINOHRADY
-
forround
1/16 final
1/2 final
1/2group
1/4 final
1/4group
1/8 final
final
10th place
11th place
13th place
15th place
17th place
3rd place
5th place
7th place
9th place
forround 1
forround 2
forround 3
semi 09
semi 13
semi 17
10th pl.group
13th pl.group
16th pl.group
5th pl.group
7th pl.group
groups
-
B12
B14
B16
B18
G14
G16
G18
-
-
-
B12A
B12B
B12C
B12D
B14A
B14B
B14C
B14D
B14E
B14F
B14G
B14H
B16A
B16B
B16C
B16D
B16E
B16F
B16G
B16H
B16I
B16J
B18A
B18B
B18C
B18D
B18E
B18F
B18G
B18H
G14A
G14B
G16A
G16B
G16C
G16D
G16E
G16F
G18A
G18B
G18C
G18D
SB12
SB14
SB16
SB18
SG14
SG16
SG18
-
1. SC SSK Vítkovice-B12
1. SC SSK Vítkovice-B14
1. SC SSK Vítkovice-B16
1. SC SSK Vítkovice-B18
1. SC SSK Vítkovice-G16
1.FbC Horse Power Prešov-B14
1.FbC Horse Power Prešov-G18
1.FbK Rožnov p.R.-B18
1.FbK Rožnov p/R-B16
AC Haki-B16
AC Sparta Praha-B12
AC Sparta Praha-B14
AC Sparta Praha-B16
AC Sparta Praha-B18
AC Sparta Praha B-B18
AIK IBF-B16
AIK IBF-B18
Ajer IBK-B12
Ajer IBK-B14
Ajer IBK-B18
ASK Orka Stará Boleslav-B12
Athletics Praha-B18
Billingsfors IBK-B16
Billingsfors IBK-B18
Billingsfors IBK-G16
Black Angels-B18
Borås IBF-B16
Bulldogs Brno-B14
Bulldogs Brno-B16
Bulldogs Brno-B18
Burlöv HIBF-G16
Burlöv HIBF-G18
Děkanka Praha-G18
Diamonds Sport Klub-B12
Diamonds Sport Klub-B14
Diamonds Sport Klub-B16
Dukla Rangers Tábor-B18
FA Mladá Boleslav-G14
FA Mladá Boleslav B-G14
FA Ško-Energo Mladá Boleslav-G18
FbC 98 DDM Chomutov-B18
FbC Asper Šumperk-G14
FbC Asper Šumperk-G18
FBC Baník Stříbro-B18
FBC Crazy Girls Liberec-G18
FBC DDM Kadaň-B16
FBC ECKG Juniorky Kladno-G18
FBC Engelholm-B16
FBC Engelholm-B18
FBC Engelholm-G14
FBC Engelholm-G16
FBC Engelholm-G18
FBC Frýdek-Místek-B12
FBC GT 12 Košice-B18
FBC Kladno-B18
FBC Lipník-G18
FBC Měddm Mariánské Lázně-G18
FbC Panthers Praha-B14
FbC Panthers Praha-B18
FBC Pepino Ostrava-B12
FBC Pepino Ostrava-B14
FBC Pepino Ostrava-B16
FBC Pepino Ostrava-B18
FBC Pepino Ostrava-G18
FBC Písek-B12
FBC Písek-B16
FBC Písek-G18
FBC Plzeň-B14
FBC Plzeň-B16
FBC Plzeň-B18
FBC Sokol Přerov-B16
FbC Sokol Rokycany-B18
FbC Sokol Rokycany-G18
FBC Start 98 Praha-B18
FBC Strakonice-B16
FbC Ústí nad Labem-B16
FBC Vikings Kopřivnice-B14
FBC Vikings Kopřivnice-B16
FBC Žďár nad Sázavou-G16
FBK Bogdau Stupava-B14
FBK Bogdau Stupava-B16
FBK Bogdau Stupava-FireBall-G16
FbK Horní Suchá-B12
FbK Horní Suchá-B14
FBK Jičín-B16
FbK Orlicko-Třebovsko-B18
FbK Prty-B18
FBK Sokol Poruba Škorpioni-B18
FbK Strix Hořice-B14
FbO Florko Kosice-B14
FbO Florko Košice-B16
FBS Olomouc-B14
FBS Olomouc-B16
FBS Olomouc-G16
FbŠ Bohemians-B12
FbŠ Bohemians-B14
FbŠ Bohemians-B16
FbŠ Bohemians-B18
FbŠ Jihlava-B18
FBT Karhut-B14
FC Bučis team-B14
FC Bučis team-B18
FC Bučis team A-B12
FC Bučis team B-B12
FoSu D94 (Forssan Suupparit)-B14
Frölunda IBK-G18
FSK Tigers Plzeň-B18
FT Trackers Capitals-B16
GAIK Väsby IB-B16
Hagunda IF WaterBuffalos-B18
Haninge IBK-B16
Holmsund City IBC-G16
Huddinge IBS-B18
Hunyadi-Eger-G14
I.G16A-G16
I.G16B-G16
I.G16C-G16
I.G16D-G16
IBK Bastr-B14
IBK Bastr-B16
IBK Elfhög-B16
IBK Göteborg-B12
IBK Göteborg-B14
IBK Göteborg-B16
IBK Göteborg-G16
IBK Göteborg-G18
II.G16A-G16
II.G16B-G16
II.G16C-G16
II.G16D-G16
III.G16A-G16
III.G16B-G16
III.G16C-G16
III.G16D-G16
Kadra Polsko U-16-G16
Kadra Polsko U-18-G18
Kalvolan Keihäs-B14
Karlstad IBF Blue-B16
Karlstad IBF White-B16
KorsKa-B16
Kuopion Salibandyseura ry-B18
Loiske Sunshine-B14
MLUKS Jedynka Trzebiatow-B16
Mölndal IBF-B16
NOPS-B14
Nykvarn IF-B14
Öresunds IF-B18
Orka-B16
Paskov Saurians-B12
Phoenix Fireball SE-B14
Phoenix Fireball SE-B16
Phoenix Fireball SE-B18
Phoenix Fireball SE-G18
Pixbo Wallenstam-G18
PSKC Okříšky-B14
PSKC Okříšky-B18
Red Ants Rychenberg Winterthur-G16
Red Dragons Hořovice-B16
Rot-Weiß Wernigerode-B12
SK Bivoj Litvínov-G16
SK Bivoj Litvínov-G18
SK Českobudějovičtí lvi-B16
SK Florbal Benešov-B12
SK Florbal Benešov-B14
SK Florbal Benešov-G16
SK ''Flo-Te''-B12
SK JeMoBu-B16
SK JeMoBu-B18
SK Snipers Třebíč-B14
SK Snipers Třebíč-B16
Slavia Florbalshop.cz-B16
Slovácký FBK Orel Uherské Hradiště-B16
Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod-B16
Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod-B18
Spartak Pelhřimov-B14
Spartak Pelhřimov-B16
Spartak Pelhřimov-G16
SSK Future-B12
SSK Future-B14
SSK Future-B16
SSK Future-B18
SSK Future-G18
Stenhagen KK-B14
Stenhagens KK2-B14
Svenljunga IBK-B14
ŠSK ZŠ Seifertova Jihlava-B16
Tapanilan Erä-B14
Tatran Střešovice-B12
Tatran Střešovice-G14
Tatran Střešovice-G16
Tatran Střešovice red-B14
Tatran Střešovice red-B16
Tatran Střešovice red-B18
Tatran Střešovice white-B14
Tatran Střešovice white-B16
Tatran Střešovice white-B18
Tipsport T.B.C. Králův Dvůr-B16
TJ A-FbO Nižná-B12
TJ A-FbO Nižná-B16
TJ Centropen Dačice-B14
TJ Centropen Dačice-B18
TJ JM Chodov-B12
TJ JM Chodov-B14
TJ JM Chodov-B16
TJ JM Chodov-B18
TJ JM Chodov-G18
TJ Lovochemie Lovosice LFP-B16
TJ MEZ Vsetín-B12
TJ Sokol Kobylisy-B14
TJ Sokol Královské Vinohrady-B12
TJ Sokol Královské Vinohrady-B14
TJ Sokol Královské Vinohrady-B16
TJ Sokol Královské Vinohrady-B18
TJ Sokol Zlín-B14
TJ Sokol Zlín-B16
TJ VHS Znojmo-G18
TJ VHS Znojmo A-B18
TJ VHS Znojmo B-B18
Torpedo Pegres Havířov-B14
Torpedo Pegres Havířov-B16
Torpedo Pegres Havířov-B18
Torpedo Pegres Havířov B-B14
TTIBK (Tyresö/Trollbäcken IBK)-B12
UHC Sparkasse Weißenfels-B14
ULA-B12
USB C-93-B16
USK Slávie Ústí nad Labem-B16
Vácis Torpedók Floorball Team-B12
Värmdö IF-B14
Vosy Praha DDM Modřany-B16
Wizards DDM Praha 10-B14
Wizards DDM Praha 10-B16
Wizards DDM Praha 10-B18
Wizards DDM Praha 10-G18
Zug United-B14
Zug United-B16
Zug United-B18
Zug United-G16
Zug United-G18
Zug United II-B18
-
AST
AUT
BEL
CAN
CZE
DEN
EST
EU
FIN
FR
GB
GER
GR
HUN
IND
ITL
JAP
LAT
LIECHT
NL
NOR
POL
RUS
SG
SLO
SPA
SUI
SVK
SWE
TUR
UKR
USA
-
AST
AUT
BEL
CAN
CZE
DEN
EST
EU
FIN
FR
GB
GER
GR
HUN
IND
ITL
JAP
LAT
LIECHT
NL
NOR
POL
RUS
SG
SLO
SPA
SUI
SVK
SWE
TUR
UKR
USA
Den
Čas
Hala
Úroveň
Kat
Sk
Tým 1
Stát
Tým 2
Stát
Výsledky
1039
9.7.
09:40
HAMR BRANÍK II.
groups
B12
B12C
FBC Frýdek-Místek
CZE
x
SSK Future
CZE
5:1
1042
9.7.
14:00
HAMR BRANÍK II.
groups
B12
B12C
Rot-Weiß Wernigerode
GER
x
FBC Frýdek-Místek
CZE
1:7
1044
10.7.
11:00
HAMR BRANÍK II.
groups
B12
B12C
FBC Frýdek-Místek
CZE
x
TJ Sokol Královské Vinohrady
CZE
8:0
1046
10.7.
16:00
HAMR BRANÍK II.
groups
B12
B12C
SK ''Flo-Te''
LAT
x
FBC Frýdek-Místek
CZE
3:4
1050
11.7.
10:40
HAMR BRANÍK I.
groups
B12
B12C
TJ A-FbO Nižná
SVK
x
FBC Frýdek-Místek
CZE
8:2
1074
11.7.
15:20
HAMR BRANÍK II.
1/4 final
B12
1. SC SSK Vítkovice
CZE
x
FBC Frýdek-Místek
CZE
6:4